Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kamboçya

Kamboçya'da satılık emlak

Kamboçya, Güneydoğu Asya'da peyzajı düşük ovalar, Mekong deltası, dağlar ve Siam Körfezi kıyılarını kapsayan bir ülkedir. Başkent Phnom Penh'de Art Deco tarzı merkezi pazar, ışıltılı Kraliyet Sarayı ve Ulusal Müze var.

Kuzeybatıda Tayland, doğuda Vietnam ve güneybatıda Tayland Körfezi ile sınırlanmıştır.

Bir villaya, daireye ya da genel olarak bir mülke sahip olmak, sadece sürekli gelişme yaşayan bu ülkeye taşınmak isteyenleri değil, aynı zamanda Kamboçya'da gayrimenkul yatırımları ve satılık mülkler için fırsat arayanları da karakterize eden bir gerekliliktir; Kamboçya emlak piyasası hala geliştirme öncesi bir aşamada olduğundan, bu ikinci seçenek şüphesiz gerçekçi.

Neyse ki, yabancıların erişebileceği yeni gayrimenkul yasası şüphesiz bu önemli ekonomik sektörün gelişmesine yardımcı olmuştur ve mülk işlemlerinin büyümesi kesinlikle etkilenmiştir.

Kamboçya'da bir mülk yatırımı yapmadan ve satın almadan önce, gayrimenkul yatırımlarının olanaklarını, vergi sonuçlarını, Kamboçya'daki daire ve villa pazarını karakterize eden yasal farklılıkları ve olası çözümleri bilmeniz önemlidir.

Kamboçya hızla istikrarlı bir ekonomiye sahip bir ülke haline geliyor ve büyümenin enflasyon oranını iki katına çıkardığını düşünürsek, bu durum büyük ilgi görüyor.

Kamboçya emlak piyasası üzerinde doğrudan etkisi olan turizm sektörünün sürekli ve durdurulamaz bir büyümesi ile karşı karşıya olan petrol, gaz ve mineral keşiflerine ek olarak, ülkenin ekonomik geleceği de parlak görünmektedir.

Tabii ki, genel olarak altyapı sistemi hala zayıf kalıyor ve ekonominin pek çok sektörü güvenilir olarak değerlendirilmeden önce hala geliştirilmeye devam ediyor, ancak emlak piyasasının mevcut yatırımcılara muazzam olanaklar sunduğu bu görünüşte olumsuz unsurların tam olarak ışığında , çoğu zaman çok kapsayıcı sermaye karşısında fırsatı yakalamak için.

Kamboçya'da satılık bir mülke yatırım yapmak ve satın almak son derece ilginç ve faydalı olabilir; ekonomik açıdan büyük getiriler, Kamboçya sisteminin görünür ve nesnel zayıflıklarının aynı zamanda mülklerinin değerinde bir büyüme için en iyi garantileri nasıl temsil ettiğini anlayabilen yatırımcıların erişimindedir.

Kamboçya'da bir mülk sahibi olmak her zamankinden daha fazla, çok fazla; özellikle Kamboçya'da, genellikle seviye tatil beldelerinde bulunan villalar, iyi bir karlılık kaynağı ve satın alma işlemine yatırılan sermayenin güçlü bir şekilde yeniden değerlenmesini temsil eder.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 35519

Satilik Hotel, Kamboçya, Phnom Penh, Siem Reap, soksan road, siem reap

953,382.97TRY
Satilik
Hotel

4000 m²
Siem reap içinde 9 odalı butik otel! Balkon ve taş banyolu geniş oda Siem reap soksan yolunda iyi konum havuz Çatı terası Restoran için tam donan...
Cod. 31006

Satilik Hotel, Kamboçya, Phnom Penh, Siem Reap, Siem Reap

15,254,127.50TRY
Satilik
Hotel

700 m²
Siem Satılık 19 Oda Butik Otel, Kamboçya. Karlı ve büyük bir yatırım Mülkiyet. 2 yıl onların kira kalan mevcut bir kiracı var. kira 3500 $ aylık olduğ...
Phnom Penh, Kamboçya @ Köprüsü **************************************** Kalkınma Detayları: Başbakan Konumda ~ Freehold Yatırım NagaWorld Otel /...
Cod. 27853

Satilik Çiftlik, Kamboçya, Phnom Penh, Phnom Penh, Phnom Penh

Reserved negotiation
Satilik
Çiftlik

98541 m²
İkinci tarımsal busines
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB